شنبه, 1 ارديبهشت 1403
Slogan
  • ساعت : ۱۴:۰۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 157
  • کد خبر : ۳۰۶۹۹
با حضور مریم طهماسبی مشاور وزیر و هیات همراه
بازدید از مركز آموزش كشاورزی و منابع طبیعی رسول اكرم (ص)

با حضور مریم طهماسبی مشاور وزیر و هیات همراه

بازدید از مرکز آموزش کشاورزی و منابع طبیعی رسول اکرم (ص) 

 

مریم طهماسبی مشاور وزیر و مدیرکل دفترتوسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی و عشایری به همراه سحر اقدسی معاون و مرضیه فتحی کارشناس دفتر، از مرکز آموزش کشاورزی و منابع طبیعی رسول اکرم (ص) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی؛ مریم طهماسبی از امکانات مرکز آموزش کشاورزی و منابع طبیعی رسول اکرم ص که می توان به سایت اداری، اماکن آموزشی ـ پژوهشی ، ایستگاه‌های آموزشی، آزمایشگاه‌ها، اماکن رفاهی و خدماتی اشاره نمود؛بازدید کرد.

مدیر کل دفتر توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی و عشایری بیان کرد: هدف از انجام این بازدید، بررسی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود در این مرکز، جهت راه ‌اندازی سایت آموزشی ـ ترویجی ویژه زنان علاقمند به حوزه‌های مختلف کشاورزی بود. و همچنین با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در مرکز، به تشریح اهداف و برنامه‌های در دست اقدام برای استفاده حداکثری از امکانات این مرکز پرداخت.

از دیگر اقدامات انجام شده در حاشیه بازدید از مرکز، برگزاری جلسه توجیهی با حضور مدیر کل و همکاران دفتر توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی و عشایری، مدیر و معاون هماهنگی ترویج کشاورزی استان سمنان و رئیس، معاونین و کارشناسان مرکز آموزشی رسول اکرم (ص) در ساکن جلسات این مرکز بود. همچنین مقصودبیگی مشاور رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی نیز به صورت برخط در جلسه فوق حضور داشت.

گفتنی است؛ مرکز آموزش کشاورزی و منابع طبیعی رسول اکرم(ص) در سال 1372 با هدف ارتقای سطح دانش بهره‌برداران بخش کشاورزی و دامپروری در استان سمنان تاسیس شده است؛ این مرکز طی سال‌های متمادی در دو بعد آموزشی و پژوهشی، از طریق اجرای دوره‌های آموزشی برای بهره‌برداران، کارکنان و آموزش‌های علمی کاربردی فعالیت داشته است. یکی دیگر از ویژگی‌های این مرکز ارتباط و همکاری با موسسات تحقیقاتی کشاورزی و سایر نهادهای پژوهشی در استان سمنان است.

photo9794247025.jpg

photo9794244858.jpg

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.10.0
    V6.1.10.0